logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

  VI Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych! SOBOTA 10.06.2023
  Już w sobotę, 10 czerwca 2023 r. w godz. 12.00- 16.00 na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy odbędzie się VI Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych.  10 czerwca, w sobotę władzę nad Wyspą Młyńską przejmą bydgoskie organizacje pozarządowe. To już szósta edycja pikniku społeczników i społeczniczek. Gościnna scena wydarzenia przyjmie i powita Przemarsz Kapeluszowy, którym zainaugurujemy Senioradę! Za przedsięwzięciem stoją organizacje społeczne oraz przyjaciele Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu „Gdańska 5”.

  Celem tego wyjątkowego wydarzenia jest promocja działań podejmowanych przez bydgoskie organizacje pozarządowe, integrowanie społeczności lokalnej oraz wymiana doświadczeń i dobrych praktyk tzw. "trzeciego sektora".

  Jak każdego roku, Piknik to przede wszystkim okazja dla lokalnych organizacji pozarządowych do zaprezentowania swojej działalności mieszkańcom Bydgoszczy w ramach stoisk wystawienniczych oraz występów na scenie.

  W programie wydarzenia m.in.: prezentacje NGO'sów, liczne występy muzyczne i artystyczne, atrakcje dla dzieci oraz dorosłych (strefa partnerów programu Bydgoska Rodzina 3+), atrakcje służb mundurowych oraz strefa gastronomiczna.

  Lista organizacji pozarządowych i partnerów: TUTAJ

  Mapka PIKNIKU - TUTAJ

  Do zobaczenia!