logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

  To TY zdecyduj o ofercie szkoleniowej dla trzeciego sektora w Bydgoszczy!
  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i odpowiadając na potrzeby, rozpoczynamy wspólnie z Państwem tworzenie harmonogramu bezpłatnych szkoleń i warsztatów dla wolontariuszy_ek, organizatorów_ek wolontariatu oraz pozostałych społeczników_ek działających w bydgoskich organizacjach pozarządowych na rok 2024.


  Wszystkie szkolenia przeprowadzone w roku ubiegłym cieszyły się dużym Państwa zainteresowaniem i mamy ogromną nadzieję, że były przydatne w rozwoju osobistym oraz Państwa organizacji.

  W tym roku również chcemy wspierać Państwa w inicjatywach na rzecz mieszkańców i mieszkanek Miasta Bydgoszczy. Dlatego chcemy zorganizować i zaprosić przedstawicieli bydgoskich NGO, jak również wolontariuszy_szki pracujące_ych w lokalnych organizacjach do skorzystania cyklu warsztatów i wsparcia. Chcielibyśmy przygotować tę ofertę wspólnie z Państwem, aby była możliwie najbardziej przydatna w Waszej codziennej działalności i stworzona na miarę państwa realnych potrzeb.

  Zachęcamy gorąco do składania propozycji tematów spotkań.

  Wiadomości prosimy przesyłać na adres email: wolontariat@um.bydgoszcz.pl o tytule: „Harmonogram szkoleń dla NGO 2024”, czekamy na maile do 24 stycznia!

  Jakie propozycje możecie Państwo składać?

  Poprosimy o tytuły/tematykę warsztatów, seminariów i miejsca wizyt studyjnych, gości, którzy mogliby wyjaśnić szczególnie zawiłe tematy. Prawdopodobnie nie będziemy mogli zrealizować wszystkich propozycji – jednak stworzymy listę rankingową i wybierzemy tytuły szkoleń, które będą powtarzać się najczęściej.

  W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt 52 585 9273/8727.