logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

  Spotkanie nt. Witkaca w Bydgoszczy
  Twoja organizacja pozarządowa planuje złożenie oferty w ramach w ramach konkursów Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla NGO – edycja 2024? Przyjdź na spotkanie, na którym dowiesz się, jak przygotować ofertę realizacji zadania publicznego w Witkacu.  „Jak przygotować ofertę w Witkacu w ramach konkursów Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla NGO” – to temat spotkania, na które zaprasza Ośrodek Tłok.

  Podczas spotkania przedstawione zostaną zasady składania ofert w ramach konkursów dla organizacji pozarządowych – edycja 2024 – ogłaszanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Uczestnicy poznają podstawowe funkcjonalności Witkaca – systemu, za pomocą którego Urząd Marszałkowski przeprowadza konkursy. Omówiony zostanie także wzór oferty realizacji zadania publicznego: syntetyczny opis zadania, działania, rezultaty, harmonogram itp.

  Gdzie i kiedy?
  12 grudnia, Bydgoszcz, BCOPW, godz. 10.00-13.00

  Dla kogo?
  Na spotkania zapraszamy przedstawicieli/lki organizacji pozarządowych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

  Jak się zgłosić?
  Prześlij mail na rozwoj@tlok.pl, podając imię i nazwisko oraz nazwę reprezentowanej organizacji, w tytule maila wpisując „spotkanie nt. Witkaca w Bydgoszczy”

  Kto prowadzi?
  Spotkanie poprowadzi Joanna Kamińska ze Stowarzyszenia Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK.

  Wsparcie szkoleniowe jest realizowane w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Obywatelskich – Pro NGO 2023”, finansowanego z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

  PROGRAM SZKOLENIA