logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

  Slowbiznes - warsztaty dla mam
  SLOWBIZNES – W DRODZE DO WŁASNEJ FIRMY Z DZIECKIEM NA RĘKU

  ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ NA CYKL WARSZTATÓW DLA MAM!


  Niedawno zostałaś mamą, a już w głowie rodzą się pomysły na nowy biznes? Tylko skąd wziąć czas, siły, wiedzę, energię… A przy tym zachować równowagę pomiędzy pracą a macierzyństwem. Tak, to trudne zadanie. Trudne, ale nie niemożliwe! Dla młodych mam, które chciałaby pracować na swoim, przygotowaliśmy serię warsztatów SLOWBIZNES wypełnionych praktycznymi rozwiązaniami, jak budować firmę z dzieckiem na ręku. Zapomnij o korporacyjnych modelach, o twardych szkoleniach i nieprzyjaznych narzędziach. Nasze warsztaty pozwolą Ci znaleźć własną drogę, bo tylko ty wiesz najlepiej, co dobrze służy Tobie i Twojemu dziecku.

  Na warsztatach poznasz:
  - wyjątkową siłę slowbiznesu, która pozwoli ci wystartować z własną działalnością
  - techniki wykorzystania czasu z myślą o mamach, które tego czasu mają zawsze za mało
  - zasady wykorzystania nowych i starych mediów do promocji własnej marki
  - rolę strategii firmy, która często jest o wiele ważniejsza niż biznesplan
  - uważność na potrzeby swoje i dziecka tak, by firma nie była przeszkodą dla Waszej relacji
  - wprowadzenie do slowfinansów

  A ponad wszystko otrzymasz wsparcie i mocny impuls do działania.

  Warsztaty poprowadzi Marta Kokocińska - swoją firmę założyła ponad dziesięć lat temu z trzymiesięcznym synkiem na ręku. :) Dziś jest właścicielką sklepu internetowego domwkratke.pl oraz założycielką bloga, a potem manufaktury Dom w kratkę, która dostarcza rozwiązań brandingowych dla branży handmade i nie tylko. Przez lata prowadziła szkolenia z zakresu wystąpień medialnych i publicznych; była wykładowcą uniwersyteckim w dziedzinach audiowizualnych. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przez 8 lat była dziennikarzem telewizyjnym, pracowała za i przed kamerą, a dziś z powodzeniem wykorzystuje warsztat dziennikarski w rozwijaniu swojej firmy. Prywatnie mama Agaty, Adeli i Maćka. W
  wolnych chwilach ogląda filmy i maluje akwarelami.

  Warsztaty odbędą się w godzinach 10.00 – 12.00 w dniach: 13 maja, 17 maja, 20 maja w sali konferencyjnej Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Gdańska 5

  Dzieci mile widziane!

  Projekt Maj Mam organizowany jest od 2013 roku, w ramach promocji programu Bydgoska Rodzina 3 plus. Celem projektu jest aktywizacja kobiet po urodzeniu dziecka, po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym. Wszystkie spotkania są bezpłatne. I co dla mam najważniejsze – nie trzeba zastanawiać się, z kim zostawić dziecko – można przyjść razem z nim. W czasie, gdy mama uczestniczy w spotkaniu, dziecko (w zasięgu jej wzroku) spędza czas z animatorami w specjalnie do tego przygotowanym kąciku zabaw a prowadzącym nie przeszkadza obecność dziecka. Miejsce spotkania przystosowane jest do obecności dzieci w każdym wieku. Jest to również okazja do wsparcia się nawzajem, do stworzenia i podtrzymywania sieci kontaktów.

  Liczba miejsc ograniczona, zapisy pod adresem rodzina3plus@um.bydgoszcz.pl

  W treści maila prosimy wpisać: imię i nazwisko, nr kontaktowy oraz czy będziesz z dzieckiem (prosimy o wpisanie wieku dziecka)
  Na zgłoszenia czekamy do 9 maja.