logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

  Konsultacje ws. Centrum Seniorów „Dworcowa 3”
  Trwają konsultacje społeczne w sprawie regulaminu nowego miejskiego obiektu - Centrum Seniorów „Dworcowa 3”. Pytania kierujemy do osób w każdym wieku. W ankiecie pytamy bowiem nie tylko o uwagi do dokumentu normującego m.in. godziny otwarcia czy zasady udostępniania pomieszczeń. Ważną częścią badania jest sprawdzenie oczekiwań i potrzeb zarówno obecnych, jak i przyszłych seniorek i seniorów.  W bieżącym roku otwieramy nowy obiekt, zlokalizowany przy ul. Dworcowej 3, nazwany Centrum Seniorów „Dworcowa 3”. Celem istnienia Centrum będzie wspieranie i propagowanie aktywności senioralnej, rozumianej zarówno jako uczestnictwo w zorganizowanych zajęciach, jak i organizacja przez seniorów własnych przedsięwzięć.

  Ważną częścią konsultacji jest rozeznanie preferencji przyszłych użytkowników w zakresie ulubionych aktywności czy planowanych sposobów spędzania wolnego czasu.

  Przyjmujemy także uwagi do projektu dokumentu - regulaminu - który obowiązywał będzie zarówno seniorów korzystających z infrastruktury Centrum, jak i organizatorów wykorzystujących zasoby Centrum dla prowadzenia zajęć senioralnych i międzypokoleniowych.

  Zebrane informacje przydatne będą wszystkim zaangażowanym w tworzeniem tego wyjątkowego miejsca na mapie Bydgoszczy.

  TERMIN UPŁYWA 5 CZERWCA

  GŁOSY oddajemy elektronicznie: www.bydgoszcz.pl/centrumseniora 


  ORGANIZUJEMY OTWARTE SPOTKANIA KONSULTACYJNE

  Pierwsze odbędzie się we wtorek, 23 maja w godz. 12-13,
  w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5.

  Drugie w środę 31 maja w godz. 15-16,
  także w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.

  Serdecznie zapraszamy.
  Będzie to okazja do wspólnych rozmów o przyszłości naszego Centrum Seniorów.