logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

  Grupa Wsparcia Psychologicznego - najbliższe spotkanie 7 maja 2024 roku!
  Od kilku miesięcy prowadzimy Grupę Wparcia Psychologicznego dla wolontariuszy, wolontariuszek i społeczników działających w bydgoskich organizacjach pozarządowych. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcę lepiej poznać samych siebie i wykorzystać w pełni swój potencjał. Spotkania nie maja charakteru terapeutycznego, są rodzajem wzajemnej wymiany doświadczeń i poszukiwania sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

  Najbliższe spotkanie już 7 maja 2024 r., od godziny 16.00 do 19:00, BCOPW ul. Gdańska 5

  Każde spotkanie ma charakter otwarty, a uczestnikiem może być każdy, kto działa społecznie w naszym mieście. Zapraszamy wolontariuszy, koordynatorów wolontariatu oraz wszystkich członków organizacji pozarządowych. Spotkanie będzie bezpieczną i przyjazną przestrzenią do dzielenia się własnymi doświadczeniami, aktywnego słuchania, nawiązywania kontaktów, udzielania sobie wzajemnie wsparcia emocjonalnego. Uczestnictwo w grupie będzie sprzyjać rozwojowi osobistemu, radzeniu z codziennymi trudnościami, ale też kształtowaniu ważnych, społecznych kompetencji.

  Osobą prowadzącą spotkania będzie Dominika Czarnecka-Pijarowska, założycielka „Ku Bliskości”, miejsca wsparcia oraz terapii indywidualnej i grupowej, terapeutka TSR I i II stopnia (terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach), pedagożka, trenerka Familylab Association i Familylab Polska, absolwentka szkoleń: „Rodzicielstwo Bliskości dla profesjonalistów I i II stopnia”, „Złości i agresji dla profesjonalistów”, „Seksualności dzieci i młodzieży dla profesjonalistów”, ”Wspólnot wspierających rozwój”, a także z innych z obszarów RB i NVC. Podczas warsztatów prowadząca korzystać będzie z wymienionych zasobów wiedzy i niemałego doświadczenia.

   

   

  Każde ze spotkań trwać będzie 3 godziny.

  Liczba miejsc ograniczona! Maksymalnie 10 osób.

  Rejestracja: bas@um.bydgoszcz.pl

  Czekamy na zgłoszenia do 6 maja.

   

  UWAGA! Przed szkoleniem każda osoba otrzyma potwierdzenie o zakwalifikowaniu