logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

  Bydgoskie NGO zapraszają!
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bydgoskich organizacji pozarządowych. Tylko w najbliższym czasie zaplanowano kilka ciekawych propozycji, na które serdecznie zapraszamy. Każdy powinien znaleźć coś ciekawego dla Siebie!

  BCOPW, 7 WRZEŚNIA 2023 R. (GODZ. 17:00) – GAWĘDA HISTORYCZNA

  "Bydgoszcz - miasto skazane na wielkość" to tytuł opowieści o Andrzeju Szwalbe, animatorze kultury, wizjonerze, organizatorze życia kulturalnego miasta i regionu. Zapraszamy na spotkanie z Małgorzatą Jarocińską. Będzie to pierwsza gawęda inaugurująca nowy sezon 2023/2024, której inicjatorem jest Stowarzyszenie  Akademia Patriotycznej "Gawęda". W imieniu organizatorów zapraszamy w czwartek 7 września o godz. 17:00 sala konferencyjna BCOPW ul. Gdańska 5.

  BCOPW, 8 WRZEŚNIA 2023 R. (17:00) – WŁOSKIE LATO (KONCERT)

  W piątek, 8 września br., w BCOPW odbędzie się koncert otwarty z cyklu „Włoskie Lato”. Wystąpią: piosenkarka Ewa Sikocińska- Gacka „DANI”, piosenkarz Wiesław Nowicki oraz poetka Maria Jolanta Kowalska. Imprezę, jak zawsze organizuje Towarzystwo Polsko-Włoskie.  

  BCOPW, 13 WRZEŚNIA 2023 R. (GODZ. 17:30) – SPOTKANIE Z ANNĄ GOC

  Stowarzyszenie Akcja Zdrowie zaprasza do BCOPW w dniu 13 września br. (godz. 17:30) na spotkanie z Anną Goc - dziennikarką, reporterką i redaktorką, laureatką Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego. Jak informuje organizator, podczas spotkania z autorką książki „Głusza” odbędzie się m.in. rozmowa o „wykluczeniu, wolności, dostępności, ale też o problemach osób niesłyszących”. Spotkanie zostało dofinansowane z budżetu Miasta Bydgoszczy w ramach naboru „Mały grant w BCOPW”.

  BCTW, 18 WRZEŚNIA 2023 R. BYDGOSKIE FORUM BURSZTYNOWY SZLAKU

  W dniu 18 września br. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędzie się III edycja Bydgoskiego Forum Bursztynowego Szlaku, będącą jednocześnie bydgoskimi obchodami 90. rocznicy wybudowania Magistrali Węglowej. Na wydarzenie zaprasza Stowarzyszenie Nowy Bursztynowy Szlak (organizator). Forum będzie okazją do rozmowy o przebiegu i modernizacji tej linii kolejowej, która może stać się jednym z najważniejszych szlaków transportowych w Unii Europejskiej. Na tegoroczną edycję organizatorzy zaprosili także bydgoskich przedsiębiorców.

  Patronat honorowy nad wydarzeniem objął: Prezydent Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski
  Więcej o wydarzeniu – TUTAJ

  BCOPW, 22 WRZEŚNIA 2023 R. (GODZ. 17:00) – WARSZTAT NT. COACHINGU

  Na warsztaty w dniu 22 września br. do BCOPW zaprasza z kolei Fundacja Pogadać po Ludzku. Dzięki dofinansowaniu z "Małych grantów w BCOPW" odbędzie się warsztat/szkolenie pn. "Pogadać o coachingu, mentoringu i szkoleniu". Spotkanie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką coachingu zarówno osób pracujących, pracodawców jak i emerytów. Jest to warsztat dla osób, które chcą pracować nad własnym rozwojem. Jak zapewnia organizator niektóre z najskuteczniejszych metod coachingowych zostaną pokazane w praktyce.

  Zapisy: https://app.evenea.pl/event/pogadacocoachingumentoringuiszkoleniu/