logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

  Bydgoska Rada ds. Równego Traktowania ma swoje logo!
  Z radością informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs na projekt graficzny logo Bydgoskiej Rady ds. Równego Traktowania.  Do konkursu łącznie wpłynęło 6 zgłoszeń zgodnych z regulaminem.

  Prace można było przesyłać w dniach od 5 do 31 sierpnia 2020 roku. Przedmiotem konkursu było stworzenie projektu graficznego logo, który będzie wykorzystywany w związku z działalnością Bydgoskiej Rady ds. Równego Traktowania, w szczególności do celów: promocyjnych, identyfikacyjnych oraz reprezentacyjnych. Organizatorom konkursu zależało, by logo zaprojektowane zostało zgodnie z aktualnymi trendami i aby wskazywało na profil działalności Rady. Znak graficzny, jak określał regulamin konkursu, miał występować w połączeniu z pełną nazwą Bydgoskiej Rady ds. Równego Traktowania.

  Komisja konkursowa za najlepszy uznała projekt autorstwa Pana Marcina Pietrasa. Jak podkreślali jurorzy autorzy wykazali się pomysłowością i starannością w opracowaniu projektów. Prace wyróżniały się różnorodnością.

  Zwycięzca konkursu, w nagrodę otrzyma bon zakupowy o wartości 1 500 zł do wykorzystania w sklepie internetowym o szerokim asortymencie.

  Dziękujemy wszystkim autorom nadesłanych prac za udział w konkursie. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy.