logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

  Nabór do komisji konkursowej pn. "Dofinansowanie wkładu własnego w 2020 r. Edycja II"  TUTAJ

  WYNIKI KONKURSU NA WKŁAD WŁASNY W 2020 R.  TUTAJ

  OTWARTE KONKURSY OFERT MIASTA BYDGOSZCZY

  Ogłoszenie o likwidacji Stowarzyszenia Cogito  Ogłoszenie o likwidacji Stowarzyszenia „Dziedzictwo Bydgoszczy”  Ogłoszenie o likwidacji stowarzyszenia "Młodzi dla Ciebie"  Ogłoszenie o likwidacji stowarzyszenia Ambasada w Bydgoszczy  Ogłoszenie o likwidacji stowarzyszenia Federacja Ekstremalnych Sportów Motocyklowych  Informacji o przekształceniu Stowarzyszenia Waleczne Serca  Ogłoszenie o likwidacji Stowarzyszenia Terapii Behawioralnej Zwierząt Towarzyszących  Ogłoszenie o likwidacji Stowarzyszenia Dorszowa  BAL KARNAWAŁOWY ORAZ BEZPŁATNE ZAJĘCIA 2020   

  ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA W LUTYM

  Rodzicu! Szukasz interesujących zajęć dla dziecka? Mamy dla Ciebie świetną propozycję. W tym miesiącu możesz skorzystać z bezpłatnych wejściówek na aż 6 różnych zajęć. Na początek coś dla maluszków i ich rodziców:

  Rytmika – zajęcia umuzykalniające dla dzieci od 20 miesięcy do 3 lat. To dobry sposób na rozwój kompetencji społecznych. Dzieci uczą się zabawy w grupie, dzielenia zabawkami i współdziałania we wspólnej przestrzeni. Ponadto rozwijają pamięć wzrokową i słuchową, koordynację ruchową i zdolności manualne. Jedne zajęcia, a tyle korzyści! Zapraszamy 18 lutego o godz. 16:45.

  Barwne Nutki – ogólnorozwojowe zajęcia artystyczne dla dzieci od 2,5 do 3,5 lat. Zabierzemy Was w świat zabaw plastycznych, muzycznych i ruchowych. Na naszych zajęciach w kreatywny sposób wykorzystujemy zwyczajne rzeczy do niezwykłej zabawy. Przyjdź do nas 20 lutego o godz. 17:00.

  Co lubią przedszkolaki? Wesołą zabawę i ruch. My o to szczególnie dbamy i dlatego organizujemy zajęcia, które na pewno spodobają się Twojemu dziecku:

  Balet - to wspaniała forma tańca dla dzieci, której można się uczyć już od najmłodszych lat. Doskonale uczy koordynacji ruchowej, obycia z własnym ciałem i jest dobrym sposobem na nawiązanie relacji z rówieśnikami. Zajęcia prowadzimy w formie zabawy. To rewelacyjna recepta na zagospodarowanie czasu wolnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się 18 lutego o godz. 15:15.

  Zajęcia wokalno- teatralne- to propozycja dla wszystkich przyszłych aktorów. Jeżeli Twoje dziecko ma predyspozycje aktorskie i chcesz rozwijać jego talent, zapisz je do naszej grupy! Wykorzystując naturalną chęć dziecka do zabawy, stworzymy możliwość nauki sztuki aktorskiej. To będzie czas, w którym przedszkolaki za sprawą swojej wyobraźni przeniosą się do innego świata. Będziemy uczyć wczuwania się w rolę, pracy nad emisją głosu, nad dykcją. Nauczymy też radzenia sobie ze stresem przed publicznymi występami. Zapraszamy 25 lutego o godz. 16:00.

  Grupa taneczna „Iskierki” – kolejna opcja dla ruchliwych i roztańczonych przedszkolaków. Nauczymy Twoje dziecko podstaw różnych stylów tanecznych. Rozbudzimy w nim poczucie rytmu i zadbamy o świetną zabawę. Z bezpłatnej wejściówki można skorzystać w dniu 27 lutego o godz. 17:00.

  Na koniec coś dla dzieci w wieku szkolnym. Zajęcia z modelarstwa kierujemy do dzieci od 7 do 10 lat. Poprawiają sprawność manualną i rozwijają kreatywne myślenie. Zajęcia odbędą się 25 lutego o godz. 17:30.

  Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy: fubndacja@nowe-pokolenie.pl

  Zajęcia odbywają się przy ul. Siedleckiego 12 (osiedle Wyżyny)

   

  Miłośników karnawałowych rytmów zapraszamy do udziału w BALU KARNAWAŁOWYM! Bal w dwóch grupach wiekowych dla dzieci już od 2 roku życia.
  Cena to 30zł.

   

   

   

  DO ZAOPINIOWANIA: Projekt Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na rok 2020 - DO EW. ZAOPINIOWANIA PRZEZ ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

  OTWARTE KONKURSY OFERT MIASTA BYDGOSZCZY

  OGŁOSZENIA OFERT ZŁOŻONYCH W TRYBIE 19A USTAWY O DZIAŁALNOŚCI POŻYTKU PUBLICZNEGO I O WOLONTARIACIE

  Ogłoszenie o likwidacji Zrzeszenia Prawników Polskich Oddział w Bydgoszczy

  Ogłoszenie o likwidacji Stowarzyszenia Smukała

  Ogłoszenie o likwidacji Stowarzyszenia "Rodzice Dzieciom"

  Ogłoszenie dot. likwidacji Stowarzyszenia Krajowa Izba Fizjoterapeutów

  Ogłoszenie dot. likwidacji stowarzyszenia zwykłego Emerytów i Rencistów Energetyki

  Ogłoszenie dot. likwidacji stowarzyszenia zwykłego "Świętopełka"

  Ogłoszenie o likwidacji Stowarzyszenia emerytowanych nauczycieli i artystów „Miłorząb”

  Ogłoszenie oferty w trybie 19a pt. „Wielospecjalistyczna ocena poziomu funkcjonowania dzieci z grupy zagrożenia niepełnosprawnością”

  Ogłoszenie oferty w trybie 19a „Strategie deeskalacji zachowań dzieci i młodzieży z zaburzeniami ze spektrum autyzmu lub zaburzeniami behawioralnymi i emocjonalnymi”

  Ogłoszenie oferty w trybie 19a „Przygotuj się do karmienia piersią i Małyssak na świecie”

  Publikacja oferty realizacji zadania publicznego w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

  Nabór na partnera w celu zawiązania partnerstwa do wspólnej realizacji projektu pn. "Klub Seniora w Fordonie"

  Ogłoszenie Stowarzyszenia "Uśmiechnięte Seniorki 60+"

  Darmowe warsztaty dla opiekunów faktycznych osób niesamodzielnych (PCK)

  Ogłoszenie Stowarzyszenia Działkowców Ogrodu Działkowego im. T. Kościuszki

  Ogłoszenie Bractwa Rycerskiego Kasztelanii Bydgoskiej

  Ogłoszenie Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Kulturystyki i Fitness "Violetta"

  Ogłoszenie Stowarzyszenia Kulturalno-Sportowego "Beija - Flores"

  Ogłoszenie Użytkowników Ogrodu Działkowego "Pod Brzozą"

  Ogłoszenie dot. rozwiązania Stowarzyszenia "Nasza Europa"

  Zarządzenie Nr 207/2019 Prezydenta Miasta Bydgoszczy - rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert (wkład własny)

  Zarządzenie w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert nr 15

  Zarządzenia: w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert nr 6 oraz w sprawie możliwości zgłaszania kandydatów na członków komisji konkursowej

  Zarządzenie w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert nr 10

  Zarządzenia w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert nr 5 oraz w sprawie możliwości zgłaszania kandydatów na członków komisji konkursowej

  Zarządzenie w sprawie rozstrzygnięcia konkursu ofert nr 11

  Zarządzenia: w sprawie ogłoszenia konkursu ofert nr 4 oraz w sprawie możliwości zgłaszania kandydatów na członków komisji konkursowej

  Zarządzenia: w sprawie ogłoszenia konkursu ofert nr 3 oraz w sprawie możliwości zgłaszania kandydatów na członków komisji konkursowej

  Zarządzenia: w sprawie ogłoszenia konkursu ofert nr 2 oraz w sprawie możliwości zgłaszania kandydatów na członków komisji konkursowej

  Oddaj głos na lokalną inicjatywę społeczną !  Głosowanie na najciekawsze inicjatywy społeczne, które otrzymają dofinansowanie w ramach programu „Decydujesz, pomagamy” trwa.  Patronat nad programem objął Prezydent Bydgoszczy.

   

  Od 21 stycznia do 17 lutego klienci Tesco mogą głosować na projekty realizowane w ich najbliższej okolicy. Wystarczy zrobić zakupy w Tesco, a otrzymany wraz z paragonem żeton wrzucić do urny. Projekty z Bydgoszczy i okolicy, które rywalizują ze sobą to:

  • Fundacja „Dr Clown”

   W trakcie trwanie projektu prowadzona będzie promocja połączona ze spotkaniami informacyjnymi i naborem nowych wolontariuszy, którzy wezmą udział w trzech szkoleniach z zakresu bajkoterapii, logopedii i pedagogiki. Głównym celem jest zaangażowanie społeczne bydgoszczan, którzy po cyklu szkoleń prowadzić będą wieczorne czytanie bajek z wykorzystaniem bajkoterapii, a także terapii śmiechem i zabawą. Dzięki czemu zmniejszy się poczucie lęku u dzieci związane z pobytem w szpitalu.

  • Szkoła Podstawowa w Strzelcach Górnych

   Strzelce Górne są położone na obszarze pradoliny Wisły. Budynek szkoły to dawny pałac, położony w parku. Projekt „Wersal” ma na celu rewitalizację zaniedbanego klombu przed szkołą, aby ubogacać wrażenia estetyczne. Projekt inspirowany jest ogrodami Wersalu i wpłynie na postawę proekologiczną, edukację przyrodniczą. Wykonany będzie dzięki wspólnej pracy rodziców dzieci i nauczycieli SP Strzelce Górne przy wsparciu seniorów - ekspertów ogrodnictwa, dodatkowo seniorki zadbają o poczęstunek dla pracujących.

  • Stowarzyszenie Różowa Wstążeczka

   Projekt skierowany jest do mieszkańców Bydgoszczy, którzy w maju na terenie sklepu Tesco będą mogli skorzystać z podstawowych badań profilaktycznych, badania cholesterolu, cukru, ciśnienia tętniczego, badań wellness (wapń w kościach, nawodnienie organizmu, tkanka tłuszczowa) oraz zdobędą wiedzę o zdrowym odżywianiu dzięki pokazom kulinarnym, poradom dietetycznym. Na dzieci czeka kącik, gdzie poprzez zabawę oswoją się z lękiem wizyty u lekarza oraz nauczą się udzielania pierwszej pomocy.

   

   

  Zarządzenia: w sprawie ogłoszenia konkursu ofert nr 1 oraz w sprawie możliwości zgłaszania kandydatów na członków komisji konkursowej

  Jak przekazać 1% podatku

  Informacja o złożonej ofercie w trybie 19a „SREBRNY CZAS LUDZI I ZWIERZĄT”

   Publikacja oferty realizacji zadania publicznego w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r. poz. 450) - tytuł zadania publicznego (nazwa własna projektu): „SREBRNY CZAS LUDZI I ZWIERZĄT”.

  2018-04-23
  sygnatura: ZWO.525.3.2018
  Termin składania ofert: 2018-05-04

  Komunikat:
  Publikacja oferty realizacji zadania publicznego w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r. poz. 450).

  Tytuł zadania publicznego (nazwa własna projektu):  „SREBRNY CZAS LUDZI I ZWIERZĄT”
  Nazwa oferenta: Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt „Otoz animals”, odział kujawsko-pomorski
  Termin realizacji zadania: od 1 czerwca 2018 r. do 28 sierpnia 2018 r.
  Wysokość wnioskowanego dofinansowania zadania publicznego: 5 500,00 zł

  Wszelkie uwagi dotyczące zamieszczonej oferty należy kierować do Zespołu ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu pisemnie na adres: Urząd Miasta Bydgoszczy Zespól ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Jezuicka 2, 85-102 Bydgoszcz lub drogą elektroniczną: ngo@um.bydgoszcz.pl w terminie do dnia 4 maja 2018 r.

  Oferta - „SREBRNY CZAS LUDZI I ZWIERZĄT” (PDF DO POBRANIA)