logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

  WEBINAR - Darowizny w NGO
  Zapraszamy na webinar poświęcony darowiznom dla NGO. Start na żywo na portalu Facebook we wtorek 1 grudnia br. o godz. 15:15.


  Darowizna dla organizacji pozarządowej może być dobrym wsparciem jej działalności statutowej.

  Dla darczyńcy to także korzyść - darowiznę pieniężną lub rzeczową można odliczyć od dochodu za 2020 rok. 

  Chcesz zbierać darowizny dla Twojej organizacji?

  Podpowiemy Ci, jak zrobić to zgodnie z prawem i skutecznie. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy pozyskiwania darowizn: od pomysłu, przez kwestie prawne po rozliczenie. 

  W kolejnym odcinku pokażemy działaniach bydgoskich organizacji pozarządowych służących pozyskiwaniu przez nie darowizn mamy nadzieję, że będą one dla Twojej organizacji inspiracją do działania.

   

   

   

  Webinarium poprowadzi Beata Kobus przewodnicząca V kadencji Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Bydgoszczy. Przypomnijmy, że Rada Działalności Pożytku Publicznego to w swojej podstawowej formie grono doradcze, którego rolą jest konsultowanie i opiniowanie dokumentów w zakresie współpracy Miasta Bydgoszcz z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego. W jej skład wchodzi  4 przedstawicieli Rady Miasta  Bydgoszczy, 4 przedstawicieli Prezydenta Miasta oraz  8 przedstawicieli organizacji pozarządowych.

  Gościem spotkania będzie:

  Mariusz Gotowicz – doradca podatkowy – właściciel Kancelarii, specjalizuje się w reprezentowaniu podatników w toku postępowań kontrolnych, podatkowych i skarbowych oraz postępowań sądowych prowadzonych przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Specjalista z zakresu przepisów postępowania i procedur podatkowych. Autor wielu publikacji z zakresu prawa podatkowego. Doświadczony wykładowca i prelegent zapraszany przez wiele firm, instytucji i uczelni do prowadzenia konferencji i seminariów podatkowych. Propagator działalności pro bono na rzecz podatników, aktywnie wspierający organizacje pozarządowe. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe poparte wieloma sukcesami.  

  START: Wtorek 1 grudnia, start na żywo na portalu Facebook o godz. 15.15

  Więcej webinarów w z BCOPW Gdańska 5 już wkrótce!