logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

  V Piknik Organizacji Pozarządowych - dołącz
  Prowadzisz stowarzyszenie, fundację czy klub seniora i chcesz się pokazać? Zapraszamy do Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (BCOPW) na spotkanie informacyjne w sprawie organizacji V Pikniku Bydgoskich Organizacji Pozarządowych.

  Spotkanie odbędzie się we wtorek 17 maja br. godz. 17.00, w sali konferencyjnej Centrum przy ulicy Gdańskiej 5 (I piętro)

  Po pandemicznej przerwie wznawiamy naszą sztandarową imprezę i serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w niej stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, grupy nieformalne i inne gremia społeczne.

  Piknik odbędzie się 18 czerwca br. w godz. 12.00- 18.00 na wyspie Młyńskiej. Celem tego przedsięwzięcia jest promocja działań podejmowanych przez bydgoskie  organizacje pozarządowe, integrowanie społeczności lokalnej oraz wymiana doświadczeń i dobrych praktyk. Zamierzeniem organizatorów jest przede wszystkim umożliwienie lokalnym organizacjom pozarządowym zaprezentowanie mieszkańcom miasta swojej działalności, m.in. poprzez: występy artystyczne na scenie, prezentacje swojej działalności w postaci stoiska, przeprowadzenie animacji dla dzieci. Nie jest to katalog zamknięty, ponieważ z doświadczenia wiemy, że członkowie organizacji pozarządowych mają wiele ciekawych pomysłów.

  Porozmawiajmy o nich podczas spotkania.

  Czekamy Was! Do zobaczenia 17 maja.

   FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
  (wypełnij, aby aktywnie włączyć się w organizację Pikniku,
  wystąpić na scenie lub wystawić stoisko)

   

  DODATKOWYCH INFORMACJI UDZIELA

  Biuro Aktywności Społecznej
  ul. Gdańska 5, 85-105, Bydgoszcz
  ngo@um.bydgoszcz.pl
  tel. +48 (52) 58 59 237