logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

  Świetuj z nami 3-lecie BCOPW!
  W najbliższy piątek – 8 października – mijają 3 lata od otwarcia Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5.


  Przez te trzy lata tysiące mieszkanek i mieszkańców Bydgoszczy (jak również wiele osób przyjezdnych) było odbiorcami wydarzeń realizowanych przez organizacje pozarządowe, grupy nieformalne oraz przedstawicieli i przedstawicielki Miasta Bydgoszczy w BCOPW.

   

  Podpisano 278 umów o współpracy

  Dzięki sprzętowi dostępnemu w BCOPW zorganizowano 398 spotkań on-line oraz 2 586 spotkań na żywo w przestrzeni BCOPW.

  Odbyło się 51 wystaw w Galerii Gdańska 5

   

  Przez długi czas przestrzenie BCOPW ze względu na konieczność utrzymania reżimu sanitarnego były wyłączone z użytku – jednak, gdy tylko sytuacja pandemiczna na to pozwoliła, sale wypełniły się ludźmi.

  To właśnie jest najważniejsze – bo BCOPW tworzą ludzie. Tak było od pierwszego dnia i jest to niezmienne. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy czuł się w tym miejscu jak u siebie J i aby kalendarz stale wypełniony był inicjatywami społeczników i społeczniczek.

   

   

  8 października od godz. 11.00 Świętuj z nami 3-lecie BCOPW!

   

  Serdecznie zapraszamy na drzwi otwarte BCOPW z animacjami dla dzieci

   

  Dla gości, przedstawicieli bydgoskich organizacji pozarządowych i osób współpracujących z BCOPW, którzy tego dnia zechcą nas odwiedzić,  przygotowaliśmy słodki poczęstunek.

   

  Będzie można nagrać „Życzenia dla BCOPW-u”