logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

  Trwa rekrutacja do Bydgoskiego Wolontariusza Roku 2020!  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Bydgoski Wolontariusz Roku 2020 organizowanym przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

  Konkurs obejmuje cztery kategorie wiekowe:

  - wolontariat dziecięcy – do 14 r. ż.,

  - wolontariat młodzieżowy – od 15 r. ż. do 25 r. ż.,

  - wolontariat dorosły – osoby, które ukończyły 25 r. ż., 

  - opiekun wolontariatu.

  W tym roku konkurs został poszerzony o nową kategorię:

  - wolontariat w zakresie przeciwdziałania skutkom- COVID 19.

   

  Propozycje kandydatów zasługujących na wyróżnienie należy zgłaszać na drukach stanowiących załączniki nr 1 i nr 2 do Regulaminu Konkursu
  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27.11.2020 r. drogą e-mail na adres: wolontariat@um.bydgoszcz.pl

  Powyższe dokumenty są dostępne tutaj:

   

  REGULAMIN BYDGOSKI WOLONTARIUSZ ROKU 2020

  ARKUSZ ZGŁOSZENIOWY WOLONTARIUSZ DOROSŁY/MŁODZIEŻOWY/DZIECIĘCY/PRZECIWDZIAŁANIA SKUTKOM COVID19

  ARKUSZ ZGŁOSZENIOWY OPIEKUN WOLONTARIATU

   

  Arkusze zgłoszeniowe, które wpłyną do Urzędu Miasta Bydgoszczy niekompletne lub po określonym terminie nie będą rozpatrywane. Liczy się data wpływu do Organizatora konkursu. Wytypować można maksymalnie 8 osób z jednej organizacji/placówki/instytucji (po 2 kandydatów z każdej kategorii konkursowej).

   

  Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w ramach obchodów Dnia Wolontariusza  w dniu 10 grudnia 2020 r. Z powodu pandemii COVID-19, wydarzenie będzie miało wyjątkowy charakter.  W tym roku uroczysta gala konkursu oraz Targi Wolontariatu zostaną przeniesione do sieci. Relacja na żywo będzie dostępna na facebooku. Będziemy się łączyć online z bydgoskimi klubami wolontariusza, które zgłoszą deklaracje udziału w wydarzeniu. Bardzo liczę na Państwa udział i proszę zainteresowane szkoły wzięciem udziału ww. wydarzeniu o zgłoszenie deklaracji uczestnictwa na emaila wolontariat@um.bydgoszcz.pl do dnia 27.11.2020 r. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod nr telefonu  52 585 92 73 oraz 52 585 87 27.