logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

  Konkurs Ośmiu Wspaniałych! Poznajmy najlepszych wolontariuszy!  Rozpoczyna się XXIX edycja Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” 2023.

  Konkurs promuje młodych ludzi, którzy bezinteresownie organizują pomoc potrzebującym oraz przyłączają się do innych akcji i wydarzeń charytatywnych zachęcając do aktywnego udziału w nich także swoich rówieśników i kolegów ze szkoły.

  Konkurs skierowany jest do uczniów, od 4 klasy szkoły podstawowej do 5 klasy szkoły ponadpodstawowej, zrzeszonych w szkolnych kołach i klubach wolontariatu oraz do dzieci i  młodzieży zaangażowanych w indywidualny wolontariat w ramach świetlic środowiskowych, młodzieżowych domów kultury i innych miejsc.

  Zapraszamy do przedstawiania w konkursie dzieci i młodzieży, którzy są wrażliwi na czyjeś cierpienie, niedołężność, niepełnosprawność oraz ubóstwo. Powiedzmy o nich całemu światu! Zasługują na to!

  Kandydatów zgłaszać mogą nauczyciele, opiekunowie wolontariatu oraz przedstawiciele społeczności lokalnych.

  Kandydatów można zgłaszać do 28 lutego 2023 r.

  Na Finał XXIX edycji Samorządowego Ogólnopolskiego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” w Ostródzie w dniach 2-4 czerwca 2023 r. zaprasza Starosta Ostródzki Pan Andrzej Wiczkowski.  Będzie to radosne święto wolontariuszy z całego kraju. Poznamy Wspaniałą Ósemkę Polski!

   

   Szczegółowe informacje o konkursie: regulamin, formularze, harmonogram dostępne są na stronie: swiatnatak.pl/edycja-konkursu-2023/